Ювелірпак – ювелірна упаковка оптом

НОВИНИ

Ювелірна упаковка оптом - відкрийте для себе нові горизонти й можливості. Футляри для ювелірних виробів - важливий крок на шляху до вашого клієнта

Ювелірна упаковка - це візитівка ваших прикрас. Як алмазу потрібна правильна огранка, щоб стати діамантом, так і прикрасі потрібна коробочка, щоб гарно розкритися. Тому купити футляри для ювелірних виробів стає необхідністю для створення власного солідного іміджу. Це ненав’язливий спосіб донести кожному замовнику позитивний посил, та одночасно зробити свій бренд не просто впізнаним, але й мега популярним. Якщо ви професійно займаєтеся ювелірною справою, створюєте унікальну біжутерію, у вас велика мережа магазинів або навпаки невеличка крамничка ексклюзивних коштовностей - подарункові футляри від виробника то ваш унікальний шанс заявити про себе, про серйозність ваших намірів на сучасному ринку прикрас, попутно зробивши кожного нового клієнта постійним. Коробки для ювелірних виробів ось вже кілька років поспіль - це для нас не просто бізнес. Кожен співробітник компанії JEWELRY PACK, відповідаючи за свій етап роботи, прагне внести в процес якомога більше власної індивідуальності. На першому місці для нас стоїть не кількість проданих партій упаковки, а можливість зробити ваш магазин/салон/завод/виробництво взнаваним в очах кінцевого споживача - вашого замовника. Для цього ми приходимо на свої робочі місця й робимо те, що любимо день у день.

Подарункові коробки для ювелірних виробів з вашим характером - наша місія

JEWELRY PACK - найбільший імпортер ювелірних футлярів/коробок/упаковки в Україні. З нами працюють великі компанії й мережі, знамениті бренди, інтернет-магазини прикрас, торгові представники, дистриб'ютори та дропшіппери. Неважливо, на яку суму ви робите у нас замовлення, ви завжди отримуєте:
 • якісну упаковку вашої ювелірної продукції;
 • футляр для коштовностей з оригінальним дизайном;
 • модну кольорову гамму продукції, з урахуванням сучасних й майбутніх трендів;
 • можливість заощадити, оскільки купити у нас оптом прибутково, тому що дешево (діють накопичувальні програми, акції та сезонні знижки);
 • крафтові картонні або дерев'яні, маленькі у формі кола, з кришкою у вигляді машинки або ангела, традиційне оксамитове серце або стильні коробочки для елітної біжутерії - це лише неповний перелік того, що ви можете замовити у нас просто зараз. Більш того, наш асортимент поповнюється щоквартально;
 • виготовлення виробів під ваш стиль з використанням персональної атрибутики (логотипу, корпоративного кольору, типорозмірів, унікальність за формою тощо);
 • гарні коробки, що передають настрій ювелірних подарунків. Ми завжди відкриті до діалогу й будемо раді впровадити ваші цікаві ідеї у виробництво або додати до свого переліку нові послуги.

Упаковка для ювелірних виробів оптом - ми працюємо, щоб ви отримували прибуток

Ювелірний виріб або прикраса сьогодні практично не існують без коробочки/упаковки/футляра й це цілком зрозумілий факт. По-перше, в такому вигляді їх безпечніше зберігати та транспортувати. Завдяки тому, що в упаковці прикраса надійно фіксується, вона не деформується та не псується. По-друге, упаковка оптом від виробника зараз володіє настільки цікавим дизайном, що цей факт не може не позначитися на якості вашого подарунка (особливо Дитяча серія або Преміум коробочки). Таким чином, подарункова коробочка створює настрій та дарує позитивні емоції ще до моменту коли буде відкрита й сюрприз всередині здивує ще більше. До того ж, зберігати прикраси в таких коробочках буде більш правильно, ніж накидувати в загальну шкатулку. При такому зберіганні вони будуть довше мати первозданний вигляд, а дорогоцінний метал й камінь - блищати. Ці та багато інших критеріїв роблять наші вироби унікальним й затребуваним товаром серед споживачів ваших торгових мереж і магазинів. Тому, ми можемо з упевненістю сказати, що наша ювелірна упаковка оптом продається та має успіх.

Коробочки для ювелірних прикрас: види, тип, дизайн

Виготовлення упаковки для ювелірних виробів дає нам широке поле для творчості. Наші дизайнери продивляються гори каталогів, гортають тонни зразків картону, текстилю, пластику та дерева, малюють, креслять, візуалізують свої розробки, щоб створити ту саму ідеальну подарункову упаковку, яку ви й ваші клієнти тримаєте зараз в руках. Але, не дивлячись на весь цей яскравий процес, що дійсно захоплює, для нас все одно існують деякі рамки, відійти від яких просто немає можливості навіть їм. Ми говоримо про встановлені стандарти для кожного виду прикрас. Якщо це, наприклад, упаковка для браслета, то вона обов'язково має форму прямокутника, з огляду на те, що це ювелірний виріб потрібно зберігати лише в розстебнутому вигляді. Якщо це коробочка у формі маленького серця, то там «поміститися» лише одна каблучка або сережки, а для цілого набору краще вибрати більш пристосованіший футляр зі спеціальною підложкою для комплекту.

За своїм призначенням коробочки поділяться на:

  1. футляри для каблучок;
  2. футляри для сережок;
  3. футляри для комплектів;
  4. футляри для браслетів та ланцюжків;
  5. футляри для обручок (пари);
  6. футляри для кольє;
  7. футляри для ложечок.

За матеріалом виготовлення, на:

  1. картонну упаковку;
  2. упаковку з оксамиту;
  3. упаковку з дизайнерського текстилю/паперу;
  4. пластикову упаковку;
  5. упаковку з дерева

За стилем виконання (серії):

 1. Преміум - стильна упаковка з акцентом на матеріал та колір.
 2. Бант - всі футляри з однойменним декором.
 3. Магніт - коробка з цікавим способом відкривання/закривання кришки.
 4. Оксамит - дозволить вам по-новому поглянути на звичний матеріал.
 5. Дитяча (Оксамит) - новаторські ідеї в дизайні.
 6. Дитяча (Паперова) - з яскравими та оригінальними малюнками.
 7. Столове срібло - виключно для ложечок.
 8. Інше - всілякі дизайнерські варіації.
 9. Ваш логотип - приклади футлярів й усіх видів упаковки для конкретного бренду.
Як бути, коли одному клієнту, який купив у вас прикраси, потрібно одна, дві чи більше коробочок для його ювелірних подарунків? Адже таке цілком можливо. Та й на цей випадок у нас є, що вам запропонувати. Якщо ви уважно гортали сторінки нашого електронного каталогу на сайті, то не могли не помітити, що серія однотипних за стилем футлярів охоплює різні за розміром та наповненням коробочки. Це зроблено якраз для таких щедрих відвідувачів ваших магазинів. А якщо й цього виявиться недостатньо, ми можемо запропонувати вам створити брендовані пакети з вашою торговою маркою, щоб клієнт точно не пішов від вас з пустими руками.

Яка ж картонна упаковка для ювелірних виробів без ложемента?

Ложемент - внутрішня частина футляра для прикрас, що забезпечує надійну фіксацію його вмісту. Без цього так званого вкладиша, коробка для ювелірних прикрас - це всього лише гарна картонна упаковка, не більше. Саме ложемент надає футляру ту функціональну особливість, за яку його так цінують споживачі. Завдяки йому, виріб надійно фіксується й транспортується без втрати бездоганного зовнішнього вигляду. Більш того, якісна підкладка дозволяє презентувати прикраси в найкращому вигляді. Вони не випадають при відкритті та дають можливість світлу заграти повним кольоровим спектром на поверхні дорогоцінного металу та каменю. Компанія JEWELRY PACK - не економить на ложементі, тож наша упаковка завжди «працює» на всі 100%, як зовні, так і всередині. Залежно від призначення футляра, ми використовуємо якісний жорсткий поролон (браслети, ланцюжки, кольє, ложки), комбінацію пластик/оксамит, картон/текстиль, пластик/текстиль (каблучки, сережки, комплекти, обручки, дитяча продукція). Йдучи в ногу з футлярною модою, ми пропонуємо також купити картонні коробочки оптом з комбінованим ложементом, що дає можливість змінювати підкладку в залежності від виробу, яке буде знаходитися всередині. Таким чином, футляр стає більш універсальним.

Коробки для подарунків оптом від JEWELRY PACK - наші напрацювання

Коробочки для ювелірних виробів на замовлення - це прямий шлях до вашого постійного клієнта. Ми пропонуємо кілька схем співробітництва з нами: дропшіппінг, оптове постачання чи дилерство. Кожна з них принесе прибуток, все залежить від ваших планів та можливостей:
 1. Дропшипінг з JEWELRY PACK - це можливість працювати без капіталовкладень з вашого боку. Ви шукайте клієнтів, ми дбаємо про те, щоб вони залишилися задоволені. Такий спосіб співпраці допоможе вам зрозуміти, чи цікаво вам працювати в такому режимі або ви хочете чогось більшого.
 2. Купити подарункові коробки оптом можна від певної суми або кількості. При цьому ви можете зробити замовлення на розробку власної брендованої продукції. На це звісно потрібен час, а поки ви маєте можливість вибрати із запропонованого асортименту. Нагадуємо, що наш оптовий склад поповнюється щоквартально, тому «перебоїв» з продукцією бути не може, навіть якщо вам потрібна дуже велика партія товару.
 3. Стати нашим дилером також дуже легко. Досить вибрати регіон (вся Україна) в якому ви маєте на меті працювати та скласти з нами договір. Якщо ви хочете спробувати взяти «на себе», наприклад, Київ чи область, то в даному регіоні ви стаєте нашим офіційним представником й отримуєте постійну професійну консультацію по продукту, а також інформаційну та рекламну підтримку.
Який би спосіб співпраці ви не обрали, від нас ви отримаєте максимум віддачі. Ви не залишитеся сам на сам з проблемами, якщо вони раптом виникнуть, а навпаки опинитеся в колі однодумців, які завжди підкажуть й підтримають вашу ініціативу. JEWELRY PACK - це не просто згуртована команда людей, що вірять у власну справу, а й прекрасний приклад того, як слід працювати в умовах сучасного ринку. Ми не шукаємо легких шляхів, наше завдання - зробити професіоналом своєї справи, кожного хто звернутися до нас та допомогти знайти виключно свій шлях. Ми звикли йти найкоротшою дорого до успіху й готові взяти вас із собою, якщо ви цього дійсно прагнете.