Ювелір Пак – найбільший виробник дизайнерських футлярів для дорогоцінних прикрас в Україні!

Футляр/Упаковка/Коробочка від JEWELRY PACK – це важливе доповнення кожної ювелірної прикраси. Він/вона як вишенька на торті вашого подарунку, без якої начебто можна обійтись, але навіщо лишати себе найсмачнішого. Футляр створює настрій, передає емоцію та додає інтриги, бо ювелірну прикрасу ще не видно, але вже дуже хочеться відкрити кришечку. Задоволення від влучно підібраної упаковки, практично таке саме, як від самої ювелірної прикраси.

Дизайнерська коробочка від Ювелір Пак – додайте інтриги до коштовного подарунка!

Ідея створити власну лінію дизайнерських футлярів абсолютно не нова на ринку ювелірних прикрас, але ми змогли реалізувати цю ідею з мінімальними фінансовими затратами. Нам вдалося максимально знизити собівартість одиниці без втрати якості та привабливості продукту.

7 причин чому варто купити футляр для ювелірної прикраси від JEWELRY PACK:

Наше виробництво знаходиться в Китаї в місті Гуанчжоу (провінція Гуандун), звідки ведеться пряма поставка футлярів в Україну. Також є великий склад в центральному офісі нашої компанії, тож упаковка, яка входить в складську програму може бути поставлена великими партіями нашим оптовикам. Гарна логістика дозволяє зібрати замовлення і відправити його до кінцевого споживача за 2 – 3 дні. Дизайнери JEWELRY PACK постійно розробляють нові моделі футлярів в рамках тенденцій та трендів на ринку ювелірної упаковки, щоб ви завжди мали нагоду виділятися власним стилем. За роки співпраці з нашими китайськими колегами, ми змогли виробити власну схему успішного бізнесу, якою з радістю поділимося з вами. Результати нашої праці ви зможете оцінити, завітавши до нашого віртуального каталогу на сайті або до магазинів роздрібних мереж компаній, які співпрацюють з нами.

Створюйте власну історію вашого подарунка разом з футлярами від Ювелір Пак!