Нова Пошта

Ваше замовлення може бути доставлене у відділення Нової Пошти, яке ви вкажите при оформленні замовлення. Також, ви можете замовити доставку кур’єром “Нової Пошти” у зручний для вас час. Мережа компанії-перевізника нараховує понад 2400 відділень по всій Україні та має зручний графік роботи.

Самовивіз

Оформлене замовлення, після підтвердження готовності комплектації, ви можете забрати самостійно у демонстраційному залі нашої компанії за адресою: Україна, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 59. Щодня, крім суботи та неділі, з 9.00 до 17.00 години.

ПІСЛЯПЛАТА (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ)

Післяплата (наложенний платіж) здійснюється по факту, при отриманні замовлення у відділенні компанії-перевізника “Нова Пошта”. Це зручно, бо ви можете спочатку оглянути товар, перевірити комплектацію й тільки після цього розрахуватися. Компанія-перевізник бере відсоток за цю послугу (відсоток розраховується за допомогою тарифного калькулятора).

Безготівкова оплата або LIQPAY

Безготівкова оплата – здійснюється на разрахунковий рахунок компанії, після підтвердження комплектації замовлення нашими співробітниками. Всі необхідні документи для звітності додаються до сплаченого рахунку. LIQPAY – оплата може бути здійснена будь-якою картою Mastercard/Visa за допомогою сервісу онлайн-платежів LIQPAY.

оплата готівкою

Готівкою ви зможете розрахуватися у випадку самостійного вивозу товару з нашого демонстраційного залу за адресою: Україна, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 59. Щодня, крім суботи та неділі, з 9.00 до 17.00 години.