Подарункові коробочки для сережок оптом

Показано 1–20 із 132


Коробочки для сережок - дозвольте прикрасі заграти всіма гранями

Компанія JEWELRY PACK Україна представляє вашій увазі коробки оптом за найпривабливішою ціною. Серед нашого асортименту багато «цікавих екземплярів», які можна купити практично в необмеженій кількості, оскільки ми працюємо не просто на опт, а на досить великий опт. Звідси й така приваблива ціна на наші вироби. Це наша бізнес-стратегія, щоб ви могли собі дозволити отримувати прибуток ще й від широкого асортименту, який пропонуєте вашим клієнтам. Для нас важливо, щоб ви могли «охопити» якомога більше своїх покупців, адже від цього в плюсі ви, а отже й ми теж. Чому ми думаємо, що це правильне рішення? По-перше, ми спираємося на власний досвід, адже ми займаємося продажем упаковки не один рік. По-друге, ми самі є виробниками, тому можемо вирішувати, як будуть виглядати коробочки для сережок, перснів, наборів, ланцюжків, браслетів та іншого. Природно, не відходячи від певних стандартів. Наша компанія, а отже й ви, як наші покупці, можете дозволити собі купити коробочку для сережок з унікальним дизайном (колір, форма, відкривання/закривання, ложемент та інше). Щоб бути сприйнятим сьогодні на ринку упаковки, як неординарний продавець, потрібно постаратися здивувати свого покупця, чим власне ми й займаємося. Тому, приєднуйтесь до нашого творчого процесу. Будемо дивувати ваших замовників разом.

Подарункова коробочка для сережок - особливості нашого асортименту:

 1. Ціна для кожного виду футлярів, визначається з урахуванням всіх конкурентних особливостей ювелірного ринку. У нас є кілька цінових сегментів, але в кожному з них вартість абсолютно доступна.
 2. Широкий ціновий діапазон. Ви можете придбати для своїх клієнтів упаковку, футляр, коробочку в будь-якому ціновому сегменті. Від найпростішого картонного зразка, до новинок з підсвіткою, магнітом чи власним логотипом на кришці.
 3. Багата колірна палітра. Подарунковий футляр для сережок, наприклад, може бути зелений, оранжевий або у вигляді яскраво-жовтого смайлика. Ми намагаємося виводити на ринок як можна більше цікавих екземплярів.
 4. Різні способи відкривання/закривання. Подарункова упаковка - це не завжди просто коробочка з кришечкою окремо. Ми пропонуємо вам футляри з невід’ємною кришкою або з магнітною «застібкою».
 5. Цікавий дизайн та форма. Ми ламаємо стереотипи по стандартам упаковки. Наша коробочка під сережки - це, наприклад, футбольний м'яч, рожевий янгол з золотим німбом, фіолетова квітка з жовтою серединкою або стильний прямокутник в кольорі синій металік.

Упаковка для сережок - вся зручність в ложементі

Футляр під сережки - це не тільки гарна презентація ювелірної прикраси, але й прекрасний спосіб правильно зберігати вироби з дорогоцінних металів. Річ у тому, що срібло або золото - це пластичні матеріали, до яких потрібно ставитися вкрай дбайливо й тільки тоді вони прослужать вам довгі роки а, можливо, навіть перейдуть у спадок вашим онукам. Саме тому, прикраси не можна просто кидати на тумбочці біля ліжка або складати в непризначену для цього тару. Ось чому коробочка - це подарунок 2 в 1. З одного боку це радісна презентація, відчуття сюрпризу, несподіванка, а з іншого боку, ложемент всередині, дозволяє сережкам правильно й зручно розміщуватися всередині форми. До того ж, в закритій коробочці, вони не припадатимуть пилом чи деформуватися з часом.

Ложемент - внутрішня частина будь-якої коробочки, без якої футляр не буде повноцінним. У наших виробах йому відведена особлива роль, оскільки ми розуміємо, наскільки важливою є саме ця частина для замовника. Якщо ефект від зовнішнього дизайну футляра радує сильно, але лише один раз, то якісний ложемент - служить довго й приносить комфорт постійно. Ми продаємо коробочки тільки з якісним ложементом. Це може бути пружний поролон, картонна або пластикова форма, обтягнута оксамитом або тканиною (в залежності від верхнього матеріалу футляра) або універсальний ложемент-трансформер.

Коробки для сережок від JEWELRY PACK - особливий стиль та найкращий початок подарунка

Коробочка під сережки в нашому асортименті представлена кількома варіантами:

 • картонна з бантами. Подарунковий варіант упаковки з бантиками з фольги та тонкої/широкої стрічки. Однотонні й різнокольорові поєднання;
 • картонна з принтом. Відмінний дитячий варіант, а також незвичайне рішення для жіночих сережок. Є також пастельні чи контрастні варіанти;
 • оксамитове сердечко. Класичний подарунковий варіант, часів ще наших бабусь, але тим він й прекрасний, що дозволяє об'єднати кілька поколінь модниць;
 • оксамитова різна. Наша варіація на тему оксамиту. Ми трохи відійшли від звичного варіанту й дозволили собі пограти з кольором та формою;
 • картонна з магнітом. Цікавий варіант «застібки». Відкривається/закривається коробочка з характерним клацанням;
 • текстиль преміум. Вишукана серія стильної упаковки. Дорогі футляри для найдорожчих людей.

Компанія JEWELRY PACK не економить на якості своїх виробів, тому всі наші клієнти стають постійними. А для постійних замовників у нас діє гнучка система бонусів. Щоб дізнатися свій особисту пропозицію по знижках, звертайтеся до нас телефоном, у Вайбер або пишіть на електронну пошту. Будемо раді бачити вас серед наших партнерів.