Відображаються усі з 15 результатів

Ювелірна упаковка на замовлення з логотипом - вдала презентація вашого бренду

Компанія JEWELRY PACK - це найкращий консультант, на шляху «програми лояльності» для ваших клієнтів. Маючи великий досвід у виготовленні коробочок/футлярів/упаковці різного розміру, дизайну, матеріалу, ми можемо впевнено стверджувати, що вдала брендована упаковка - це перший крок до вашого позитивного іміджу та неабиякої популярності серед своїх замовників. Ювелірна упаковка на замовлення з логотипом - це ваша візитівка, яка до того ж обов'язково буде нести емоційний підтекст. А товар, який приносить позитивні емоції - апріорі стає популярним.Ось уже кілька років, наша компанія виконує індивідуальні замовлення великих ювелірних будинків, магазинів прикрас (в тому числі для реалізаторів біжутерії та годинників), невеликих крамниць й магазинчиків, що роблять вироби з дорогоцінних металів за ексклюзивним дизайном. Вони є нашими постійними клієнтами й впевнено стверджують, що стали набагато ближче до свого кінцевого споживача, ніж до цього. Така індивідуальність не може коштувати дешево, бо виготовляється під замовлення та має нестандартну колірну палітру виробів, розміри, розробку власного дизайну, виготовлення особистого відбитка (логотипу) та інші нюанси, але такі кроки робити безперечно варто. Тим більше сьогодні, коли «відстояти» особливий статус серед конкурентів чи власних замовників стає все складніше, через велике розмаїття пропозицій на ринку ювелірних прикрас.

Виготовлення подарункових коробок на замовлення - найкращий спосіб виділитись серед конкурентів

Подарункова упаковка з логотипом - це ваш знак якості, а також ненав'язливе нагадування про себе. За статистикою, більше половини споживачів зберігає подаровану коробку від ювелірної прикраси. Одні роблять це, тому, що дарувальник викликає в них приємні спогади (велика частина), інші, тому що, зберігаючи виріб з дорогоцінного металу в призначеному для цього футлярі, вони таким чином «продовжують йому життя». Перебиваючи в правильному положенні, прикраса не дряпається, не деформується та не ламається, не припадає пилом, а, відповідно, не тьмяніє й довше блищить без чистки або шліфування. І уявіть, весь цей час, перед очима господаря/господині прикраси буде постійно знаходиться скромний відбиток вашого бренду на футлярі.Крім традиційних коробочок, для вас ми готові розробити всю серії подарункової упаковки. Це можуть бути великі або маленькі брендовані пакети, футляри-конверти з магнітною застібкою, паперові конверти, м'які мішечки з зав’язками та інша атрибутика. Якщо ви звертаєтеся до нас вперше, наш дизайнер разом з консультантом підкажуть, що найбільше підійде вашій компанії чи магазину. Ми зможемо розробити всю лінійку подарункових футлярів, спеціально для вас.

Які коробочки для ювелірних виробів з логотипом найчастіше використовують наші замовники:

  • квадратні футляри для каблучок - це найбільш затребувана упаковка сьогодення. За тією ж статистикою, саме дорогоцінні каблучки прийнято дарувати в ювелірних коробочках. І саме каблучка є найбільш «дарованою» прикрасою з усіх виробів із дорогоцінного металу. При чому каблучки чи персні дарують не тільки дівчатам чи жінкам, а й чоловікам та дітям. Тому вам обов'язково стати в нагоді велика кількість квадратних коробочок для каблучок;
  • довгі коробочки для прикрас з логотипом призначаються для браслетів, ланцюжків, кольє, дитячих ложечок, годин або ручок. Ці універсальні пенали «оснащені» двома пружними гумками по краях, що дає їм можливість чудово утримувати будь-який вміст та презентувати його в найкращому світлі перед замовником;
  • прямокутні картонні коробочки для наборів - зручна форма, відмінна вітрина. Всередині знаходиться пружний універсальний ложемент, тому така упаковка «стане в нагоді» в будь-якій ситуації. У ній однаково зручно розміщуються прикраси окремо, а також всі разом;
  • великі брендовані коробки можна замовити, як для великих наборів прикрас, так і для виробів нетипової форми. Наприклад, для великого інкрустованого камінням кольє, нестандартного браслета, довгих сережок або подвійного персня. Це найчастіше пласкі великі квадрати або прямокутники з таким же нестандартним ложементом всередині;
  • картонна або текстильна коробка для обручок також популярна серед брендованих футлярів. Звичайно, якщо такі ювелірні вироби є серед вашого асортименту. Таку картонну, текстильну або оксамитову коробку огортає ареол приємних спогадів, тому над її дизайном ми попрацюємо особливо ретельно.

Виготовлення коробок з логотипом від JEWELRY PACK - 3 кроки до вашого успіху

Ми завжди прискіпливо ставимося до кожного нашого замовлення та намагаємося максимально спростити процес нашої співпраці. Якщо ви купуєте наші звичайні футляри, то процес оформлення замовлення відбувається стандартним способом через корзину. Щоб замовити коробки з логотипом оптом, необхідно звернутися до нас особисто: по телефону, в Вайбер або написати на електронну пошту.Як відбувається оформлення замовлення:
  1. Від вас буде потрібно лого, товарний знак (або будь-який інший знак, що його ви хочете нанести на форму) у векторному форматі високої якості. Це буде обговорюватися безпосередньо з нашим дизайнером.
  2. Далі нам необхідно буде обговорити з вами всі технічні особливості вашого замовлення. Крім дизайну й кольору, нам необхідний буде розмір упаковки, матеріал, призначення футляра, а також потрібна кількість.
  3. Затвердження макета, стилю й дизайну - це завершальний підготовчий етап, перед відправленням замовлення на виробництво. Терміни виготовлення ми обговоримо з вами при особистій зустрічі, оскільки вони, як і остаточна вартість, залежать виключно від перших двох пунктів.
Якщо у вас залишилися хоч найменші сумніви або декілька питань, телефонуйте нам не замислюючись. Безспосереднє спілкування, допомагає скоротити відстань між нами та зберегти час.Ваш успіх в ваших руках, вся справа в брендованій коробці!