Ви просили – Ми зробили! Або новорічна акція Лого+ для тих, хто прагне почати 2022 рік з мінімальної партії

2021 приніс нам багато сюрпризів, але він підходить до завершення, тому по традиції останніх днів грудня, починаємо планувати 2021. Рік, що повинен стати проривом серед ділових уподобань, бізнесу в цілому та стабілізації всіх сфер економіки. Ми не пропонуємо вам змінити всесвіт (хоча нікого не прагнемо зупиняти), ми даруємо вам можливість заявити про себе у новому році – по-новому: яскраво, вибухово й неординарно. Так щоб всі запам’ятали вас й ваші прикраси. Ви хотіли «виглядати» індивідуально, ми даруємо вам таку можливість – брендовані коробки на замовлення з найб.джетною ціною. Це ваше лого, товарний знак чи будь-яка інша цікава особливість бренду (компанії), нанесена на паперовий чи картонний футляри за допомогою особливої кольорової фольги.

Фольга, «набита» на футляр за допомогою пресу, дає можливість виготовити яскравий, особливий та досить міцний знак на коробці для прикрас. Більш того, коробочки для ювелірних виробів з логотипом – це тренд сьогодення. Тільки подивіться на наш товарний знак JEWELRY PACK чи JP, спеціально зроблений для зразка. Як гарно виглядає ювелірна упаковка з такою стильною «родзинкою», правда ж? Колір та всі особливості відтиску на футлярі обговорюються в індивідуальному порядку, тож замовити коробки з логотипом – можливо просто зараз.

Виготовлення брендованих коробок для прикрас – особливості замовлення у JEWELRY PACK:

  1. Створення будь якої форми, малюнку, візерунку за вашим бажанням (після узгодження дизайну з нашим технічним відділом) на паперовій або картонній коробці із запропонованих в нашому асортименті.
  2. Тиснення фольгою різних кольорів (спектр уточнюйте у наших менеджерів) є можливість зробити двокольорові логотип й більше.
  3. Тепер з’явилась унікальна можливість замовити брендовані коробки з лого мінімальною партією: від 300 футлярів + 5 грн. за одне тиснення, від 500 футлярів + 4 грн. за одне тиснення, від 1000 футлярів + 3 грн. за одне тиснення. Це наш подарунок вам – більш ніж гнучка система прорахунку замовлення, зі зменшиною кількістю мінімальної партії. Якщо ви тільки пробуєте дану нішу для себе, віднині, у вас є така можливість.
  4. Тиснення наноситься на вже існуючий наш паперовий чи картонний футляр. Вам потрібно визначитися лише з кольором, дизайном та призначенням (ложементом) упаковки для вас.
  5. Ми завжди відкриті до ваших найсміливіших пропозицій й здатні запропонувати коробки з логотипом на замовлення з індивідуальним стилем.

Що саме наштовхнуло нас на такий Новорічний подарунок для наших замовників? Це, перш за все, умови сучасного ринку упаковки ювелірних прикрас, де дуже «в ціні» індивідуальність кожної компанії, що виготовляє чи продає коштовності. Вже давно відійшли ті часи, коли виробники «ховались» від свого споживача, тож наші крупні партнери вже зробили такий дієвий крок. Настала й ваша пора. Зараз коробочки для прикрас з логотипом – це «must have» для бренду, що хоче, щоб його носили, дарували, насолоджувались ним. Тому, саме на початку року Бика, варто взяти ініціативу «за роги» й прийти до свого покупця найбільш цікавим та неординарним способом. Заявити про себе так, щоб весь рік купували лише у вас, а ви насолоджувались увагою свого замовника. Така унікальна можливість доступна вам просто зараз, з найбільш приємними умовами співпраці, отже не чекайте поки вас випередять конкуренти. Не слід зволікати з ефектною появою на ринку ювелірної упаковки 2022, щоб не втратити набагато більше.

Ювелірна упаковка на замовлення з логотипом від JEWELRY PACK – то найкраще капіталовкладення в майбутнє вашого коштовного бренду! Ми зробимо з вас зірку, якщо ви, звісно, готові сяяти для свого покупця у 2022 році.