Ювелір Пак – маємо антикризову програму дій!

“Ніщо так не дивує людей,
як здоровий глузд і дії за планом”

Ральф Уолдо Емерсон

На тлі теперішньої ситуації в нашій країні, ми можемо перефразувати цей вислів, як: «Ніщо зараз так не гуртує людей, як здоровий глузд та дія за планом!» І дійсно, ті хто зараз продовжують свою діяльність – це люди, на яких потім буде рівнятись теперішня розбалансована більшість та економіка всієї країни.

Ми не тільки продовжуємо працювати, а й маємо чіткий план антикризових дій.

Наша стратегія доволі проста, тож ми раді поділитися нею з тими, хто готовий почути:

  1. Ми продовжуємо працювати онлайн для вас. Наші склади, як і раніше, мають все, щоб задовольнити будь-який попит з вашої сторони, тож купити футляри (коробочки, упаковку) ви можете у будь-який час.
  2. Реструктуруємо бізнес та переводимо своїх співробітників на дистанційний спосіб роботи, щоб мати змогу й далі працювати не збавляючи темпу.
  3. Вивільнений карантином час, наша команда використовує на переосмислення власних цінностей по відношенню до себе та самовдосконалення своїх професійних якостей.
  4. Разом ми генеруємо ідеї, які зможемо протестувати й використати в умовах сучасних ринкових відносинах.
  5. Також, ми розробляємо нові форми, продумуємо дизайн та стиль майбутнього універсального продукту 2020.
  6. Шукаємо нові шляхи збуту нашої продукції, шляхом вдосконалення стратегій розвитку власної справи.
  7. Ми не тільки не зупинилися, а й нарощуємо оберти, очікуючи прямі поставки нової продукції.

Економічний стан який склався в нашій країні сьогодні – це не привід піддаватися панічному настрою та тікати світ за очі. Навпаки, це час вивільняти приховані можливості вашого бізнесу, шукати нові ринки збуту, намагатися створити більш конкурентний продукт чи послугу, проявляти людяність, відчувати себе громадянином та плекати в собі дух єднання, взрощувати лідерські якості. Це час «робити ставку» на власні українські бренди, купити які можна не тільки в Києві, підтримувати малий та середній бізнес й націоналізувати свідомість, робити невеликі кроки, щоб врешті решт досягти мети.

Ми пропонуємо вам приєднатися до нашого негласного марафону для підтримання власної справи. Представники компанії Jewelry Pack можуть вже просто зараз сісти з вами за віртуальний стіл переговорів, щоб обговорити наші можливості та прописати цілі, які допоможуть нам винайти спільну стратегію для побудови взаємовигідної співпраці. Роблячи себе успішними, а клієнтів задоволеними – ми таким чином допомагаємо й нашій державі пережити теперішній економічний колапс та створити гідну стратегічну модель для наслідування.

Пам’ятайте, ви не самі в цьому протистоянні. Зупинимо панічні настрої разом, щоб вже завтра побудувати безпечний, а головне, успішний бізнес!