Ювелір Пак – найкраща ОПТова пропозиція 2022 року!

Минулого тижня продукція JEWELRY PACK  поповнилась цікавими НОВИНКАМИ! Тепер ви маєте більш широкий вибір для задоволення ваших потреб. Прослідкувавши тенденції та тренди світового  та вітчизняного ринку упаковки, ми приготували для вас все найцікавіше з новим дизайном, кольорами та матеріалами.

Асортимент ФУТЛЯРИ/УПАКОВКА від JEWELRY PACK тепер включає:

  • Серію ПРЕМІУМ де зібрані футляри з найпопулярнішими сьогодні кольорами – сріблясто-матовими. В основі упаковки – міцний пластик, вкритий приємним на дотик дизайнерським текстилем. Кожний колір представлений квадратним, прямокутним та довгим футляром для кожного ювелірного виробу. Родзинкою цієї серії є Футляр FK-143. Це стильна чорна упаковка, вкрита матовою фарбою – з підсвіткою всередині.
  • Серію МАГНІТ де представлені стильні футляри пастельних кольорів. Дуже нижні та вишукані вони добре підійдуть для найромантичніших моментів. Відкривати їх дуже легко, бо кришка тримається за допомогою скритого магніту. Сердечко або невеличкий бантик прикрашають футляр.
  • Серія БАРХАТ – це відновлення класичних традицій пакування ювелірних виробів. Згідно зі світовими тенденціям в дизайні, оксамит та велюр вже багато років не виходить з моди та періодично займає провідні позиції на подіумах та в колекціях іменитих дизайнерів, тож футляри з оксамиту – актуально завжди. Приємна на дотик поверхня, цікава форма та нестандартні кольори роблять цю серію дуже популярною серед поціновувачів класичного стилю.
  • Серія ДИТЯЧА (БАРХАТ) – це ще одне підтвердження повернення оксамитової поверхні на світові дизайнерські подіуми. Те про що раніше ми могли тільки мріяти, вже з’явилося на сторінках каталогу JEWELRY PACK: футбольні м’ячі, собачки, янголята, машинки, смайлик та навіть дитяча соска. Всі ці футляри мають соковиті насичені кольори, те що так подобається малюкам та дітлахам.

На всі ці НОВИНКИ JEWELRY PACK пропонує ЗНИЖКУ 15%. Робіть замовлення на суму від 5000 грн. й отримуйте стильні футляри за більш доступною ціною. Просто замовлення приймаємо від 500 грн.

Станьте першими, хто буде мати унікальну упаковку з підсвіткою для ювелірних виробів на ринку України!