Ювелір Пак – великий досвід виготовлення брендованої упаковки!

Брендовані ФУТЛЯРИ/УПАКОВКА для ювелірних виробів – це яскрава візитівка та визначення статусу компанії, а також своєрідна презентація продукту вашому безпосередньому покупцеві. Вона повинна мати дуже ефектний вигляд та залишати приємні спогади на тривалий час.

70% покупців, які придбали або отримали в дарунок будь-який ювелірний виріб в коробочці/футлярі, зберігають його протягом 1 року. Тож це ще й своєрідна реклама бренду, бо дивлячись на упаковку через деякий час, людина переносить на неї ті незабутні враження, які були в неї при отриманні подарунку чи при купівлі в магазині. І якщо вже ті спогади були такі приємні, чому б не повторити їх ще раз!

Брендовані ФУТЛЯРИ/УПАКОВКА від JEWELRY PACK здивують вас своєю оригінальністю!

Розробка брендованого футляра Ювелір Пак – це кропіткий творчий процес, який ви маєте змогу бачити на сторінках нашого інтернет-каталогу та пробувати «в живу». Наші дизайнери сумлінно підходять до процесу його створення, бо така упаковка повинна задовольнити двох найвибагливіших замовників: особисто компанію, яка замовляє її та кінцевого споживача цього бренду. Брендований футляр – це як ланцюжок, який поєднує 2 суворих критиків і поціновувачів прекрасного. Тож, купуючи ФУТЛЯРИ/УПАКОВКУ від JEWELRY PACK, ви можете бути впевнені, що той потрібний місток між вами й вашими покупцями ми проклали на всі 100%!

Брендовані ФУТЛЯРИ/УПАКОВКА від JEWELRY PACK, це:

  • індивідуальний підхід до кожної компанії з вивченням попиту серед її покупців;
  • постійний моніторинг тенденцій ринку пакування ювелірних виробів;
  • конкурентна ціна;
  • завжди якісна сировина для виготовлення упаковки (папір, клей, стрічка, клеймо, фарба та ложемент);
  • широка палітра кольорів для виготовлення ваших футлярів;
  • ергономічно продуманий дизайн;
  • можливість виготовлення великої партії футлярів;
  • швидка доставка.

Створити свій власний стиль, або підкреслити та підсилити вже існуючий – це те завдання, яке здатна виконати брендована упаковка ювелірних виробів від Ювелір Пак. Ми маємо достатньо досвіду в створенні якісних футлярів для прикрас різного цінового сегменту й однакового професійно підходимо до виготовлення кожного нашого замовлення.

Створюйте свою власну яскраву ювелірну історію разом з нами!